Originální síťovaná rukavice MacWet vyvinutá pro teplejší počasí byla speciálně navržena tak, aby pomohla cirkulaci proudění vzduchu kolem ruky. Jedinečná tkanina Aquatec® společnosti MacWet reaguje na vlhkost a změnu klimatu, což přináší maximální přilnavost, citlivost, pocit a pohodlí za všech okolností bez ohledu na to, jak vlhká nebo vlhká.

Maximální přilnavost, bez klouzání. To je poslání těchto fantastických sportovních rukavic MacWet Aquatec® s dlouhým lemem. Velká přilnavost je rozhodující pro různé aktivity, včetně golfu, jízdy na koni, vodních sportů, střelby, rybaření, cyklistiky, paraglidingu a mnoha dalších sportů. Dokonce i v deštivých podmínkách vám rukavice MacWet poskytují 100% přilnavost, takže déšť neomezuje vaše výkony. Krátká rukavice končí na zápěstí a má tlustou elastickou manžetu pro bezpečné uchycení. Rukavice se snadno upevňují pomocí odolného pásku na suchý zip. 

Vzhledem k tomu, že syntetická vlákna používaná v rukavicích MacWet mají přirozené vlastnosti odvádění vody, umožňují snadný odtok vody kolem a nad povrch rukavic na plochu tkaniny. To znamená, že každá voda se rychle odpaří, což vám poskytne optimální komfort a sílu uchopení! Na rozdíl od potu vyvolávající kožené rukavice, které ohrožují pohodlí a přilnavost, tkanina použitá v těchto rukavicích umožňuje ruce dýchat a zajišťuje konzistentní uchopení. Chcete zvýšit svůj výkon dále? Sevřete na chvíli do rukavice mokrý ručník/utěrku/kapesník, abyste zajistili maximální přilnavost bez ohledu na váš sport.

Chcete-li zajistit, aby vám padly rukavice jako druhá kůže, změřte si šířku dlaně přes klouby prstů a získáte svou velikost rukavice. 7 cm (velikost 7) ​​se považuje za střední velikost žen, zatímco 8 cm (velikost 8) se považuje za velikost středního muže. Ruční mytí či praní v pračce na 40 stupňů pomůže zajistit, aby byl výkon rukavic maximální.

Ať už je váš sport nebo aktivita jakákoliv, nemusíte s rukavicemi MacWet dělat žádný kompromis v komfortu.

  • 65% polyamid 31% polyuretan 4% elastan
  • Tlustá elastická manžeta se zapínáním na suchý zip
  • Lehká sportovní rukavice
  • Měkká síťovaná povrchová úprava
  • Vyrobeno z jedinečného materiálu Aquatec®

Střelecké rukavice MacWet Micromesh dlouhá manžeta

  • Výrobce: MacWet
  • Dostupnost: Na skladě
  • 990,0 Kč

  • Cena bez DPH: 818,2 Kč

Dostupné možnosti