Dámská kožená obuv Alpina Trapper W Heat s inovativním systémem vyhřívání InTemp. Baterie je šikovně ukryta na vrchní straně boty pod ochranným krytem a napájí vyhřívací lamelu v přední části boty. Žádné vyčnívající kabely, žádné baterie, které uživatel může během chůze v těžkém terénu ztratit nebo poškodit. Stiskem jednoho tlačítka máte během chvilky obuv příjemně vyhřátou. 

Pro nabíjení baterie slouží zadní napájecí konektor, přičemž nabíjení lze provádět bez nutnosti baterii jakkoliv vyndávat z ochranného pouzdra. Vše rychle, jednoduše a pohodlně. Systém vyhřívání při zapnutí nejprve nahřeje lamelu, a během chvilky se automaticky nastaví na provozní teplotu, která může souvisle vyhřívat botu. Baterie navíc zvládně až 1000 nabíjecích cyklů. Obuv nabízí celkem 2 stupně vytápění: 

Vysoký 55°C (červená barva tlačítka) s délkou vyhřívání až 3,5h 
Střední 45°C (modrá barva tlačítka) s délkou vyhřívání až 5,5h

Povrchová voděodolná membrána Sympatex zaručuje dobrou propustnost vzduchu a maximální pohodlí chodidla v suchu. Silná gumová podrážka Vibram umožňuje stabilní a bezpečnou chůzi na jakémkoliv povrchu. Dokonalou izolaci chodidla proti nepříznivým vlivům pak zajišťuje systém Thinsulate, a to díky speciálním mikrovláknům.  

Tabulka velikostí
 Délka chodidla   vel. EU  vel. UK
 235 mm  37  4
 245 mm  38  5
 250 mm  39  5 ½
 255 mm  40  6 ½

Alpina Trapper W Heat

Skladem velikost: 39, ostatní velikosti na objednání do 2 dnů.

  • Výrobce: Alpina
  • Dostupnost: Na skladě
  • 7 490,0 Kč

  • Cena bez DPH: 6 190,1 Kč

Dostupné možnosti