• Rizzini - Střelecká vesta Skeet - pravá

Střelecká vesta Rizzini pro disciplínu Skeet na praváka.

Dvě kapsy vepředu na náboje.

Náprsní kapsička.

Klipy na startovní čislo.


Možnost vyrobení jména na záda zdarma.


Výrobce Castellani.

Rizzini - Střelecká vesta Skeet - pravá

  • Výrobce: Rizzini
  • Dostupnost: Na skladě
  • 4 900,00 Kč

  • Cena bez DPH: 4 049,59 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shothunt Standard

Shothunt Standard

Lovecké elektronické špuntové chrániče sluchuTento model je k dispozici ve dvou barevných provedeních vnitřní části (hnědá nebo oranžová) a hnědé vnější barvě kvůli kontrastu.Jsou napájeny baterií model 312 s výdrži cca 220 hodin stálého použití a má potenciometr pro snadné nastavení hlasitosti okolních zvuků pomocí zesílením hlasitosti.- Tlumení rušivých zvuků je o 32 dB vyšší než u konkurenčních špuntů.- Zvýšený vjem zvuků nížké intenzity nebo těžko slyšitelných zvuků pro s..

4 900,00 Kč Cena bez DPH: 13 214,88 Kč

Shothunt PBS

Shothunt PBS

Vytvořeno pro splnění potřeb střelců.Tento model je celý modrý a používá baterie Model 10 s garantovanou výdrží přibližně 140 hodin stálého používání.Program 1: Bez zesílení - můžete se koncentrovat a izolovat se od okolních zvuků.Program 2: Střední zesílení - přibližně jako přirozený poslech.Program 3: Silné zesílení - zdokonalené zesílení pro zlepšení okolních zvuků. Tlumení škodlivých zvuků je zaručeno bez ohledu na zvolený program. Nejjednodušší a nejvyšší pohodlí.Je jedno zda při závodě neb..

4 900,00 Kč Cena bez DPH: 11 148,76 Kč

Shoot-off EarShoot - elektronické chrániče sluchu

Shoot-off EarShoot - elektronické chrániče sluchu

Elektronická sluchátka.Barva černá.

4 900,00 Kč Cena bez DPH: 2 148,76 Kč

Shothunt PBS - RT18 Rainero Testa Edition

Shothunt PBS - RT18 Rainero Testa Edition

Speciální edice Rainero Testa.Vytvořeno pro splnění potřeb střelců.Tento model je celý modrý a používá baterie Model 10 s garantovanou výdrží přibližně 140 hodin stálého používání.Program 1: Bez zesílení - můžete se koncentrovat a izolovat se od okolních zvuků.Program 2: Střední zesílení - přibližně jako přirozený poslech.Program 3: Silné zesílení - zdokonalené zesílení pro zlepšení okolních zvuků. Tlumení škodlivých zvuků je zaručeno bez ohledu na zvolený program. Nejjednodušší a nejvyšší pohod..

4 900,00 Kč Cena bez DPH: 12 190,08 Kč